eBook: Krok za krokem k práci copywritera

Někdy v létě 2018 vydala nomádka Hanka Šormová ebook Krok za krokem k práci copywritera. Hned jsem si ho objednala a v noci toho samého dne už jsem ho dočítala. A ano, stihla jsem to i s péčí o malou K., tehdy půlroční.

Co mě vedlo k tomu, abych utratila peníze za informace, které jsem si mohla sama a zadarmo najít kdekoliv na internetu?

Čas s mou dcerou

Čas je nejdražší komodita a když je možnost ho někde ušetřit, tak neváhám. Prohledáváním webů a osobních blogů jsem se teoreticky mohla dostat ke srovnatelnému množství relevantních informací, ale strávila bych tím nespočet hodin. Navíc ebook má pro mě přidanou hodnotu v osobní zkušenosti, která mi zajišťuje, že informace v něm obsažené jsou vyzkoušené. Ano, teď určitě namítáte, že na internetu si každý může říkat, co ho jenom napadne. No jistě, to je pravda. Ale já jsem Hanku sledovala už nějakou dobu předtím, přečetla jsem její články, předchozí ebook a projela jsem si ji na FB. Prostě jsem si ji řádně prolustrovala, takže to pro mě nebyl krok do neznáma.

Peněz za eBook nelituju, byly dobře investované! =) Pokud také chcete zainvestovat do své budoucnosti, tak není nic snadnějšího než kliknout na odkaz a vytvořit objednávku!

Co se v eBooku dočtete?

  • co je a co není copywriting
  • dílčí činnosti copywritera, než odevzdá finální článek
  • jak se dělá analýza klíčových slov
  • kde sehnat zakázky, aby vás to uživilo i na cestách
  • jak si stanovit cenu a umět si ji obhájit před klientem
  • jak překonat prokrastinaci, odbourat strach, vytvořit si efektivní plány
  • jak efektivně a rychle číst, kde se vůbec vzdělávat jako copywriter

A je toho mnohem více. Vždyť eBook se pyšní následujícími čísly:

138 stran, 16 kapitol, 3 bonusové kapitoly

V šestnácti regulerních a třech bonusových kapitolách je jasně popsáno, co od práce copywritera očekávat, na co se zaměřit, kde se vzdělávat, jak vykročit na cestu k úspěchu a jak se nezaleknout vlastních strachů. Je bohužel nutné připomenout, že recept, který funguje u jednoho, nemusí na 100% fungovat u druhého, ale to jen čistě pro pořádek.

Co dalo jeho čtení mně?

Odvahu vůbec začít. Přidala jsem se do tématických FB skupin a už se nestydím odpovídat na pracovní nabídky. Nikdy jsem nebyla člověk, který by uměl sám sebe prodat a přesto už mám nastartovanou spolupráci na několika projektech! Ok, tak abych nežrala, jsou dva a k tomu jeden neplacenej. Mám se ještě hodně co zlepšovat, ale už jsem se vydala na cestu a to je vážně boží pocit!

Už přestávám mít strach, že se po MD budu muset vrátit do služeb. Že budu trávit celé dny buď v práci nebo na cestě a moje dcera bude zůstávat ve školce poslední, přestože přišla první… To ona je hlavní důvod, proč hledám cesty, jak pracovat z domova, stát se paní svého času a nebýt uvázaná v pevné pracovní době.

Nechci se stát nomádem, je ebook i pro mně?

Ano! Já sice nomádem být chci, ale do téhle fáze jsem se ještě nedostala. Přece jenom mám mimino, zdraví pokulhává a manžel má pevnou pracovní dobu. Takže zatím nenomádíme a i tak pro mě bylo čtení přínosné.

Nejsem tak impulzivní, abych hned všechno vsadila na jedinou kartu, potřebuju mít své jisté. Jakmile dosáhnu prací copywritera na stejné peníze, jako ve svém původním zaměstnání (tohle vážně není moc vysoká laťka, bohužel, nebo bohudík?), vydáme se na cesty všichni tři =)

 

Co jste právě přečetli? Recenzi s affil odkazem ke koupi ebooku. Co to znamená? Že jsem ebook četla, dám vám na něj svůj nezkreslený pohled a pokud si ho koupíte přes můj odkaz (na jeho konci je opravdu mé jméno), podpoříte tím i mou cestu.

Nebojte, cena je stejná, jako přes normální odkaz.

 

Affilate odkazy jsou běžnou součástí online podnikání. Chci, abyste věděli, že jsem ebook opravdu četla a jediný důvod, proč o něm píšu až po půl roce je to, že jsem se k tomu prostě dřív nedostala. A nabídka affil odkazu od Hanky akorát potvrdila to, že když se člověk rozhodne pro novou cestu, příležitosti se mu budou nabízet i sami, jen je potřeba být jim otevřený.

Pokud se rozhodnete pro koupi ebooku Krok za krokem k práci copywritera, budu ráda, když se proklikáte tím „mým“ odkazem, ale samozřejmě to není podmínka a můžete se k ebooku dostat i klasickou cestou z webu autorky, tedy www.nanomadskestezce.cz.

V každém případě vám přeju příjemné počtení plné AHA momentů =)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *