Mrcha se představuje

Vítejte na mém novém blogu!

Jsem ráda, že jste se ukázali! Můžu vědět, kudy šla vaše cesta? Jste tu ze Sussanah, Sherridon, nebo úplně odjinud? Možná jste sem zavítali z webu Žij dnes. Ať už to bylo jakkoliv, jsem ráda, že tu jste =)

A teď k této nové adrese. Možná se divíte, proč jsem si vybrala takové nelichotivé přízvisko. Inu, to bylo tak. Mrcha jsem odjaktěživa. A protože věřím v pozitivní afirmace a chci být úspěšná, tak se prostě prezentuji tak, že už jsem. A určitě za chvíli budu. Tedy vlastně ne, v afirmacích nejde budova do budoucnosti… Takže prostě jsem úspěšná!

Úspěšná v čem? No to se nezměnilo. Jen trochu vykrystalizovalo. Stále ráda fotím a sem tam něco ušiju, ale mým gró budiž nadále hlavně psaní. V poslední době jsem byla aktivní hlavně na Wattpadu. Povídky, které tam jsou, sem cpát nebudu. Tady si ušlapu píseček pro něco většího.

Podle rubrik je asi jasné, čemu se chci věnovat nejvíc. Krom článků chystám i bonusy ke stažení a, zatím jeden, e-book. Počítám, že jedním z prvních článků bude zařizování živnostenského listu. Proč? Jo já to ještě nedořekla! Chci být coywriterkou. A zase špatně… Jsem copywriterka!

Abych to shrnula, prostě chci udělat co nejvíc pro to, abych se nemusela vracet do služeb a mohla být pánem svého času. Pro svou dceru <3

Tak se do toho vrhneme! Pokud chcete mít jistotu, že vám nic neuteče, přihlaste se k odběru novinek. Mám pro odběratele nachystané i malé bonůsky =) A teď se běžte vykoupat, když už máme tak vřící léto!

Vaše Mrcha 😉

6 komentářů u „Mrcha se představuje“

  1. Tak se prcek nakonec povedl? Bezva 🙂

    Jinak jsem sem přišla přes tvůj starý blog, teď vzpomínám na staré známé blogery, tak jsem klikla jak se máš. A hle, ty máš nové působiště.

    1. Povedl 🙂 v podstatě to byl zázrak, určitě se tu o tom rozepíšu 🙂

      Tak to jsem ráda, že jsem se rozhodla tam tu zprávu dát! Třeba tě bude bavit mě číst i po těch letech! =D I když moje téma se teď asi krapet změní =)

  2. Ahoj, přišla jsem na Tebe z digitálních nomádek a normálně koukám jak puk, jak moc máš podobný styl psaní a vůbec prezentaci a koníčky jako já 🙂 A to mi k tomu stačily Tvé dva příspěvky! Musím ještě prolustrovat Tvé staré blogy! Rozhodně máš novou čtenářku 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *